Вiддiл дизайну меблів

Заснований 2004 року з метою використання глибоких традицій гуцульського меблярства, художнього різьблення, інкрустації, рельєфної та об’ємної пластики для створення зразків сучасних меблів, виробів з дерева, обладнання інтер’єрів.

У процесі навчання студенти опановують основи столярної справи, оздоблювальні та опоряджувальні техніки, способи з’єднання і складання деталей, а також проектування, моделювання і конструювання меблів різноманітного призначення та виробів з дерева, з урахуванням середовища.

Відділ використовує напрацювання, глибокі традиції і матеріальну базу відділу художніх виробів з дерева, коментуючи їх до сучасної стилістики меблів і середовища, новітніх технологій обробки деревини у поєднанні з іншими матеріалами.

Викладачі відділу: член Національної спілки художників України, Заслужений художник України Бзунько С.В., кандидат архітектури, доцент Юрчишин Г.М., старший викладач Соломченко В.О., викладачі Ділета Б.М., Нісевич В.З., Цалоєва О.В., майстер виробничого навчання Коваленко В.А.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *