Близнюк Микола Миколайович

15 квітня, 2010 | Розміщено в розділі Викладацький склад | 2 коментарі

Посада: доцент.

Вчений ступінь: кандидат педагогічних наук.

Викладає дисципліни: мультимедійне проектування, ресурси інтернет, робота в мережі інтернет, основи комп’ютерної графіки, поглиблена вузька спеціалізація, комп’ютерні технології і проектування.

Додаткова інформація: Навчальний заклад, який закінчив: 1989, Чернівецький державний університет. Спеціальність «Теорія та методика навчання інформатики», член Спілки дизайнерів України.

Наукові та творчі інтереси: формування основ інформаційної культури у студентів вищих  навчальних закладів прикладного та декоративного мистецтва, інтеграція комп’ютерних технологій в художню творчу практику, проектно-інвестиційна діяльність.

Share

2 коментарі до запису “Близнюк Микола Миколайович”

 1. Тетяна Волкова :

  Доборого дня, вельмишановний Миколо Миколайовичу!

  просимо Вас дати відповідь, чи можна отримати відгук на автореферат доктора пед наук для Радкевич Валентини Олександрівни, директора Інститутут професійно-технічної освіти на тему «Теоретичні і методичні засади професійного навчання у закладах профтехосвіти художнього профілю».

  Велике дякуємо,
  на все добре, Тетяна

 2. Галатіна (Ярема) Тетяна Григорівна :

  Шановний Миколо Миколайовичу, якщо Ви навчалися в Чернівецькому державному університеті на математичному факультеті й були там головою профспілкової організації, а також товпаришували з Госттюком Георгієм Трояновичем та Смолінською Нелею (головою студентської ради університету), відгукніться, будьте ласкаві за телефоном 0932462759 або 0989440410. Буду Вам дуже вдячна, Тетяна.

Написати коментар